O mnie

Witaj, nazywam się Ania Błażejewska-Płachecka.

Odkąd pamiętam przy podejmowaniu decyzji życiowych kierowałam się przede wszystkim pasją. To dlatego z wykształcenia jestem socjologiem i filozofem, który na książki potrafi wydać każde pieniądze. Jednakże pasja pasją, ale jeść trzeba, dlatego przez ostatnie kilka lat zajmowałam się pracą absolutnie nie związaną z moim wykształcenie czy hobby. Jakoś tak wydawało mi się, że na pisaniu nie da się zarobić. Przecież już nikt nie czyta (taa, yhym…). Jednak moja pasja pisania, w połączeniu z wyobraźnią nie dawały mi spokoju. Dlatego pewnego dnia postanowiłam spróbować swoich sił jako copywriterka. Czego jak czego, ale moich umiejętności pisarskich jestem pewna i nie dam sobie wmówić, że jest inaczej!

Od tego czasu stworzyłam setki artykułów na blogi, dziesiątki tekstów na strony www i niezliczoną liczbę opisów produktów i innych prac.

Moje zalety: lekkie pióro i zabawa słowami, posiadam umiejętność przedstawiania nawet skomplikowanych treści w przystępnej formie, piszę w sposób podkreślający korzyści, umiejętnie wplatam słowa kluczowe w tworzone treści, analityczny research. Piszę również po angielsku.

Zamawiając u mnie teksty możesz liczyć również na wsparcie w zakresie e-marketingu.

Co wychodzi mi najlepiej:

krótkie, konkretne teksty (opisy produktów/usług – na strony www/sklepy internetowe/katalogi),

– dłuższe teksty, które wymagają wyszukania informacji na podanej stronie lub w czeluściach Internetu (tu sprawdza się umiejętność analitycznego myślenia zdobyta na filozofii),

– teksty dowolnej długości z takich obszarów jak: zdrowie i medycyna (doświadczenie zawodowe), rozwój osobisty/coaching (jestem na bieżąco), uroda i fitness (tym razem płeć zobowiązuje), komputery – hardware (mam eksperta na wyłączność), nurkowanie (jestem czynnym nurkiem, poziom AOWD) oraz oczywiście książki (głównie, ale nie tylko thrillery medyczne i psychologiczne, SF, kryminały) i gry komputerowe oraz teksty lifestylowe.

edycja prac naukowych, opracowania statystyczne.

Jeśli więc potrzebujesz tekstów, ale:

  • a) nie masz czasu,
  • b) masz ważniejsze rzeczy do zrobienia,
  • c) nie masz „weny”, „talentu”, etc.
  • d) nie chce ci się ;-),
  • e) pies zeżarł ci klawiaturę…

to mam dla ciebie świetną wiadomość. Ja z miłą chęcią poświęcę tobie i twojemu projektowi mój czas i moje pisarskie umiejętności. Zapraszam do współpracy, zarówno jednorazowej, jak i na dłuższy okres.